fot. zabezpieczone narkotyki / policja

Bytomscy kryminalni zatrzymali 28-latka, który posiadał prawie 4 kilogramy marihuany, amfetaminę i tabletki ekstazy. Mężczyzna ukrył narkotyki w samochodzie i garażu. Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny, grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego bytomskiej komendy, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w czwartek zatrzymali 28-latka, który w garażu i samochodzie ukrywał narkotyki. Jak się okazało, miał ich całkiem dużo. Policjanci zabezpieczyli prawie 4 kilogramy marihuany, ponad 400 gramów amfetaminy, 5 litrów płynnej amfetaminy i ponad 2 tysiące tabletek ekstazy. W mieszkaniu mężczyzny mundurowi znaleźli także sporo gotówki. 28-latek powiązany jest ze środowiskiem pseudokibiców jednego ze śląskich klubów i był już wcześniej karany za posiadanie narkotyków.

Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Bytomiu, gdzie usłyszał zarzut. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztował 28-latka. Teraz najbliższe miesiące spędzi za kratami. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

źródło: Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here