fot. zabezpieczona ecstasy i marihuana / policja

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy w mieszkaniu posiadali znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli marihuanę, z której można uzyskać blisko 600 porcji handlowych oraz ponad 60 tabletek ekstazy. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz ustalają czy zatrzymani nie zajmowali się ich dystrybucją. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą teraz przed sądem. Grozić im może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Prewencji komendy miejskiej w Jeleniej Górze zatrzymali 22-letnią kobietę i 24-letniego mężczyznę podejrzanych o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze wykonując czynności w jednym z budynków wielorodzinnych w Jeleniej Górze na klatce schodowej wyczuli wyraźną woń palonej marihuany. Podążając tym tropem trafili do jednego z mieszkań, w którym zastali 22-letnią kobietę oraz 24-letniego mężczyznę. Okazało się, że to z tego lokalu wydobywa się silny zapach marihuany. W związku z tą sytuacją funkcjonariusze przeszukali je. W trakcie czynności znaleźli narkotyki ukryte w różnych miejscach. Zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać blisko 600 porcji handlowych oraz ponad 60 tabletek ekstazy.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy zatrzymani nie zajmowali się ich dystrybucją.

Para została zatrzymana w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem, a grozić im może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here