fot. zdjęcie ilustracyjne / policja

Policjanci z 7. komisariatu i kryminalni z komendy miejskiej ustalili i zatrzymali 3 nieletnich, którzy brutalnie pobili mężczyznę. Pracownik sklepu został zaczepiony przez sprawców gdy wyszedł zapalić papierosa. 15-latkowie i 16-latek bili i kopali pokrzywdzonego po całym ciele, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. Decyzją sądu dwaj nieletni zostaną umieszczeni w specjalnych ośrodkach.

Do zdarzenia doszło tydzień temu przy ulicy Krężnickiej w Lublinie. Pracownik jednego ze sklepów, podczas przerwy postanowił wyjść na papierosa. Gdy stał obok budynku, podeszło do niego trzech młodych mężczyzn, którzy zapytali, czy ich również poczęstuje papierosem. Gdy pokrzywdzony odmówił, nieletni stali się bardzo agresywni. Młodzi mężczyźni zaczęli wyzywać mieszkańca Lublina, a następnie popychać i bić po całym ciele. Pokrzywdzony został powalony na ziemie. Następnie był kopany i bity. W wyniku zdarzenia doznał licznych obrażeń ciała i trafił do szpitala. Sprawcy uciekli.

O zdarzeniu zostali powiadomieni policjanci z 7. komisariatu. Funkcjonariusze wspólnie z kryminalnymi z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie rozpoczęli poszukiwania sprawców. Mężczyźni wpadki po kilku dniach. Jak się okazało, byli to dwaj 15-latkowie i 16-latek. Wszyscy przyznali się do pobicia. Decyzją sądu dwaj nieletni zostaną umieszczeni w specjalnych ośrodkach. Jeden ze sprawców został oddany pod nadzór kuratora.

źródło: Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here