fot. zabezpieczone narkotyki / policja.pl

Północnoprascy kryminalni na podstawie ustaleń operacyjnych ujawnili i zabezpieczyli narkotyki, które posiadał w miejscu zamieszkania 30-latek. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczony proszek koloru białego to heroina, zbrylowana substancja koloru żółtego to mefedron, zbrylowana substancja koloru białego to amfetamina. Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania narkotyków, po czym przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Do zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej północnopraskich kryminalnych dotarła informacja o 30-letnim mieszkańcu Pragi Północ podejrzanym o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do działania. Wykonane czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia i zatrzymania 30-letniego mężczyzny. Mężczyzna już wcześniej był karany za przestępstwa narkotykowe. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci w schowku ujawnili 21,25 grama heroiny, 85,86 grama mefedronu oraz 73,16 grama amfetaminy. 

30-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie a narkotyki zabezpieczono.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 30-latkowi zarzutów za posiadanie znacznej ilości środków odurzających za co grozi kara do 10 lat wiezięnia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i poręczenie majątkowe.

źródło: Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here