fot. zabezpieczona amfetamina / policja.pl

Policjanci zatrzymali 20-letnią mieszkankę Pisza podejrzaną o posiadanie środków odurzających. W miejscu jej zamieszkania kryminalni znaleźli woreczki strunowe z suszem roślinnym oraz z białym proszkiem. Testery wykazały, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Zatrzymana powiedziała, że znalazła je będąc na spacerze. 20-latka już po raz kolejny usłyszała zarzut posiadania środków odurzających. Grozi jej kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Piscy kryminalni w piątek (19.11.2021r.) po godz. 22.00 na ulicach miasta zatrzymali młodą kobietę podejrzaną o posiadanie środków odurzających. To 20-letnia mieszkanka Pisza, która była już notowana za przestępstwa narkotykowe.

W miejscu jej zamieszkania policjanci znaleźli kilka woreczków strunowych z suszem roślinnym, z białym proszkiem oraz foliowe zawiniątka z substancją koloru białego oraz żółtego. Były one schowane w rzeczach osobistych. Wszystkie te substancje zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy. Badanie testerem wykazało, że są to narkotyki w postaci marihuany oraz amfetaminy.

20-latka została zatrzymana i usłyszała zarzut posiadania narkotyków. Nie kwestionowała swojej winy. Powiedziała policjantom, że wszystkie te substancje znalazła będąc sama na spacerze i wzięła je z ciekawości.

Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi jej kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here