fot. zabezpieczony środek odurzający / policja.pl

Blisko 60 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana przejęli w środę stróże prawa z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową kieleckiej komendy miejskiej. W tej sprawie kryminalni zatrzymali 29- letniego mieszkańca miasta.

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej tym razem wzięli pod lupę 29- latka. Policjanci ustalili, że notowany w przeszłości mężczyzna, może posiadać znaczne ilości zabronionych substancji. W środowy poranek policjanci zapukali do jednego z mieszkań w osiedlu Bocianek, gdzie zastali kielczanina. W trakcie przeszukania przypuszczenia kryminalnych potwierdziły się. Stróże prawa znaleźli 2 woreczki foliowe i plastikowe pudełko, wypełnione suszem roślinnym. Wstępny test wykazał, że była to najprawdopodobniej marihuana.

Śledczy z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową zabezpieczyli blisko 60 gramów suszu, który trafił do laboratoryjnych badań. Jeśli jego wyniki potwierdzą wskazania testera, wówczas 29- latek usłyszy zarzuty.

źródło: Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here