fot. zatrzymany mężczyzna i amfetamina / policja.pl

Jeden z mieszkańców Wałbrzycha został zatrzymany przez wywiadowców tamtejszej komendy miejskiej policji, posiadając przy sobie sporą ilością narkotyków. 26-latek ukrywał środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać blisko 600 porcji handlowych tego narkotyku. Mężczyzna stanie teraz przed sądem, a za posiadanie znaczniej ilości amfetaminy grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Jednym z podstawowych elementów pracy policjantów pionu kryminalnego jest zdobywanie informacji na temat przestępczej działalności na wskazanym terenie. W wyniku realizacji jednej z takich właśnie informacji własnej funkcjonariusze wałbrzyskiej komendy 16 listopada około godziny 16.00 udali się na ul. Orkana w Wałbrzychu, gdzie miał przebywać mężczyzna posiadający narkotyki. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ustalili, że 26-latek faktycznie ukrywa woreczek z zawartością białego proszku.

Przeprowadzone w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu badania potwierdziły, że podejrzany posiadał substancję psychotropową w postaci amfetaminy, z której można było przygotować blisko 600 porcji handlowych tych narkotyków.

Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here