fot. zabezpieczone psychotropy / policja.pl

Policjanci kryminalni z Lidzbarka Warmińskiego, zatrzymali osoby za posiadanie narkotyków. Zabezpieczono różnego rodzaju środki odurzające. W niedługim czasie sprawa trafi do sądu, czyn zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci Kryminalni z Lidzbarka Warmińskiego, którzy na co dzień monitorują również środowisko osób mogących mieć związek z narkotykową przestępczością, ustalili, że mieszkaniec miasta może posiadać narkotyki. W poniedziałek (15.11.2021r.) funkcjonariusze zatrzymali pod blokiem 26-latkę. Podczas czynności w jej mieszkaniu odnaleziono substancje odurzające w postaci: suszu marihuany i innych środków psychotropowych. Natomiast przebywający w jej mieszkaniu 24-latek posiadał przy sobie w ubraniu również środki odurzające. Podczas przeszukania jego samochodu odnaleziono susz marihuany i inne środki psychotropowe. Osoby zostały zatrzymane i trafiły do policyjnego aresztu. Przeprowadzone badania testerem potwierdziły, że są to substancje zabronione. Podczas dalszych czynności zatrzymano kolejne osoby 30-latka i 37-latka.

Zabezpieczone środki odurzające trafią do szczegółowych badań do laboratorium. We wtorek (16.11.2021r.) 26-latka i 24-latek usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Czyn zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here