fot. zdjęcie ilustracyjne - Pixabay

67-latek z Krzyża Wielkopolskiego wykorzystywał seksualnie 12-letnią córkę konkubiny. Sprawa ujrzała światło dzienne dzięki 13-letniej koleżance dziewczynki, którą mężczyzna również nakłaniał do stosunku. 

Pedofil uprawiał seks z 12-letnią córką swojej konkubiny. Jakby tego było mało to nakłaniał do stosunku również jej 13-letnią koleżankę. 67-latek zaczepił ją w mediach społecznościowych, jednak ta opowiedziała o sprawie swojej mamie. Kobieta postanowiła niezwłocznie zgłosić sprawę na policję.

Prokuratura Rejonowa w Trzciance ustaliła, że 67-latek regularnie współżył z 12-letnią córką jego konkubiny. Mężczyźnie prokurator zarzucił popełnienie trzech przestępstw na szkodę 12- i 13-letnich dziewczynek. Przestępstwa te polegały na początku na nakłanianiu dziewczynek do wykonania i poddania się innym czynnościom seksualnym, natomiast ostatnie przestępstwo polega na doprowadzeniu jednej z pokrzywdzonych, 12-letniej dziewczynki, do obcowania płciowego – powiedziała Magdalena Roman z prokuratury.

67-latek został zatrzymany przez policję i postawiono mu prokuratorskie zarzuty. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny odnaleziono nagrania i zdjęcia, na których uwieczniono zbliżenia z pasierbicą. Grozi mu do 12 lat więzienia.

źródła: Policja ; O2.pl ; RadioZet ; asta24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here