fot. marihuana zabezpieczona u dilera / policja.pl

U 19-letniego kierowcy, podczas kontroli drogowej, dzielnicowi ujawnili torebkę z mefedronem. Ustalili, od kogo młody mężczyzna kupił środki psychotropowe i dotarli także do niego. U 22-latka w mieszkaniu znaleźli kolejne porcje narkotyków – ponad 600 gramów marihuany.

Sprawa zaczęła się od kontroli drogowej w gminie Prostki w niedzielę (07.11.2021r.). Dzielnicowi w portfelu 19-letniego kierowcy ujawnili torebkę foliową z białym proszkiem. Wstępne badania wykazują, że to mefedron.

Policjanci wyjaśniając okoliczności tego zdarzenia ustalili, od kogo mężczyzna kupił narkotyki. 22-letni sprzedawca został zatrzymany. U niego w mieszkaniu podczas przeszukania policjanci znaleźli susz roślinny w słoikach i w torbach. Wstępne badania testerem wykazują, że to marihuana.

22-latkowi policjanci przedstawili zarzuty udzielania substancji psychotropowej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej i posiadania ponad 600 gramów marihuany. Policjanci u niego w mieszkaniu znaleźli także dowód osobisty innego mężczyzny, więc odpowie także za przywłaszczenie.

19-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

źródło: Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here