fot. zatrzymany diler /policja.pl

Policjanci bemowskiego wydziału patrololowo – interwencyjnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze ustalili również, że mężczyzna miał handlować narkotykami, z tego się utrzymywał. Podejrzany usłyszał zarzuty karne, może mu grozić kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu policjanci z bemowskiego wydziału patrolowo – interwencyjnego podjęli czynności wobec 23-letniego mężczyzny. Okazało się, że posiadał on przy sobie kilka porcji mefedronu. Mężczyzna posiadał również amfetaminę i mefedron w aucie. Został on zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Policjanci z Bemowa ustalili, że 23-latek nie tylko to ma na sumieniu. Funkcjonariusze udowodnili mu handel narkotykami. Z ich informacji wynika, że mężczyzna od kilku miesięcy sprzedawał narkotyki innym osobom. Ze ich sprzedaży uczynił sobie źródło utrzymania.

Mężczyzna został doprowadzony do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty handlu i posiadania narkotyków. Teraz może grozić mu kara nawet do 10 lat więzienia.

źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here