fot. zabezpieczone narkotyki /policja.pl

237 gramów marihuany i 95 gramów mefedronu, tyle narkotyków zabezpieczyli podczas jednej interwencji kryminalni. W ich ręce wpadł 18-letni mężczyzna, który tak jak wskazywały operacyjne ustalenia policjantów miał związek z przestępczością narkotykową i środki odurzające miał w mieszkaniu. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, został objęty policyjnym dozorem dwa razy w tygodniu.

Kryminalni w wyniku prowadzonej pracy operacyjnej pozyskali informację, która dotyczyła pewnego 18-latka. Mężczyzna miał mieć związek z przestępczością narkotykową. Policjanci zainteresowali się bliżej sprawą młodego człowieka.

Kiedy dowiedzieli się, że właśnie w tej chwili 18-latek może mieć w domu środki odurzające natychmiast zareagowali. Pojawili się w mieszkaniu mężczyzny i go zatrzymali. Faktycznie miał zarówno marihuanę jak i mefedron. Policjanci zabezpieczyli 237 gramów suszu i 95 gramów krystalicznej substancji oraz wagi elektroniczne.

Zatrzymany na podstawie zgromadzonych dowodów usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zdecydował o zastosowaniu dozoru policyjnego wobec podejrzanego.

fot. zatrzymany 18-latek /policja.pl

źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here