fot. zabezpieczone substancje i gotówka /policja.pl

Kryminalni zatrzymali mieszkańca Częstochowy, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Policjanci zabezpieczyli prawie 500 porcji dilerskich marihuany i metamfetaminy. 26-latkowi grozi teraz kara do 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i poręczenie majątkowe.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców zatrzymali w sobotę do kontroli drogowej 26-latka kierującego audi. Młody mężczyzna znany im był już za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe. Na widok policjantów zaczął on zachowywać się nerwowo, co tylko potwierdziło przypuszczenia stróżów prawa, że może mieć ponownie coś na sumieniu. Ich przeczucia sprawdziły się. Podczas kontroli znaleźli przy nim prawie 300 działek dilerskich metamfetaminy. Podczas przeszukania jego mieszkania kryminalni znaleźli prawie 200 kolejnych działek, tym razem zielonego suszu oraz pokaźną sumę pieniędzy.

26-letni mieszkaniec Częstochowy usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia.

źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here