fot. znalezione narkotyki /policja.pl

Policjanci wydziału kryminalnego wyszkowskiej komendy Policji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W garażu zajmowanym przez 39-latka funkcjonariusze znaleźli w sumie 1,7 kg środków odurzających oraz substancji psychotropowych. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dobre rozpoznanie oraz zorganizowane działania przez policjantów wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie doprowadziły do zatrzymania 39-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci przeszukali jeden z garaży na terenie miasta, w którym znaleźli substancje koloru białego oraz susz ziela konopi innych niż włókniste.

Śledczy z referatu do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu gromadzili materiał dowodowy. Zabezpieczone substancje zostały przekazane do laboratorium. Po ich zważeniu i zbadaniu okazało się, że jest to 1,7 kg suszu ziela konopi innych niż włókniste oraz substancji psychotropowej w postaci amfetaminy.

39-letnie mieszkaniec Wyszkowa usłyszał zarzut posiada znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czyny. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. policja.pl

źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here