fot. zatrzymany mężczyzna /policja.pl

Dziś nad ranem policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku podjęli interwencję wobec mężczyzny, który palił papierosa na peronie dworca w Sopocie. Okazało się, że za 39-latkiem wystawiony został list gończy i poszukiwali go funkcjonariusze z Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna od razu został zatrzymany i doprowadzony do sopockiej komendy. Wkrótce trafi on do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem.

Dziś przed godziną 6.00 rano policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku w trakcie patrolowania rejonu dworca zauważyli mężczyznę, który palił papierosa na peronie. Funkcjonariusze od razu podjęli interwencję i ustalili, że sprawcą wykroczenia jest 39-latek.  

Podczas sprawdzania danych 39-latka w systemach policyjnych okazało się też, że został za nim wystawiony list gończy i poszukiwali go funkcjonariusze z Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna od razu został zatrzymany przez interweniujących policjantów i doprowadzony do sopockiej komendy. Wkrótce trafi on do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo kradzieży z włamaniem. Za wykroczenie mężczyzna został pouczony.

źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here