fot. amfetamina policja.pl

Policjanci kryminalni zatrzymali 35-letniego mieszkańca Chełma. W miejscu jego zamieszkania znaleźli blisko 600 gram marihuany, amfetaminę i broń z amunicją. Mężczyzna zostanie dzisiaj doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Policjanci kryminalni z chełmskiej komendy przeszukali wczoraj jedno z mieszkań na osiedlu Dyrekcja Dolna w Chełmie. Mieli podejrzenia, że mieszkający tam 35-latek może posiadać narkotyki i broń. Przypuszczenia te potwierdziły się, gdy w jednym z pomieszczeń znaleźli blisko 600 gram marihuany, 100 gram amfetaminy oraz pistolet i kilkanaście sztuk amunicji. Funkcjonariusze zabezpieczyli znalezione narkotyki i broń. Militaria trafią do biegłego, gdzie zostaną poddane szczegółowej ekspertyzie.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Był już notowany za przestępstwa narkotykowe i przeciwko mieniu. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here