fot. konopie policja.pl

Dzielnicowi ze Złotoryi zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Na terenie jego posesji zabezpieczyli konopie indyjskie, z których można uzyskać ponad 1100 porcji handlowych nielegalnych środków odurzających. Były one już poddawane procesom suszenia. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Zatrzymany za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi, podczas realizacji obowiązków służbowych podjęli czynności wobec mieszkańca gminy Złotoryja. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że mężczyzna najprawdopodobniej ma związek z przestępczością narkotykową.

Weryfikując kolejne informacje ustalili, że mężczyzna może posiadać narkotyki na terenie swojej posesji. W wyniku sprawdzenia pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych funkcjonariusze ujawnili suszące się konopie indyjskie. Rośliny zostały zabezpieczone w ilości, z której można uzyskać ponad 1100 porcji nielegalnych środków odurzających.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie złotoryjscy policjanci szczegółowo wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy.

źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here