fot. zabezpieczone substancje policja.pl

Grójeccy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli duże ilości marihuany oraz ciastka z zawartością tego środka odurzającego. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Kryminalni z Grójca dzięki współpracy z funkcjonariuszami zajmującymi się cyberprzestępczością z Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, w piątek przeszukali mieszkanie w jednej z miejscowości w gminie Warka. Znaleźli tam blisko 350 gramów suszu marihuany. Zainteresowali się również ciastkami, które były w słoikach na strychu. Jak się okazało ponad pół kilograma ciasteczek zawierało marihuanę. Natomiast w łazience w specjalnie skonstrowanym namiocie mężczyzna hodował sadzonki konopii indyjskich. Znalezione narkotyki zostały zabezpieczone. W związku z tą sprawą zatrzymany został 32-letni mężczyzna.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy narkotyków. W niedzielę na wniosek prokuratury, sąd zastosował środek zapobiegawczego w postaci 3 miesięcy tymczasowego aresztowania. Mieszkaniec gminy Warka już trafił do aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here