fot. policja.pl

41-latek poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności wpadł, gdy dzielnicowy sprawdzał ogrodową altanę. Mężczyzna ukrył się w starym tapczanie, licząc, że uniknie w taki sposób odpowiedzialności. Bezskutecznie.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji Szczecin – Niebuszewo zatrzymał 41-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna ukrył się w schowku tapczanu, licząc, że uniknie osadzenia w zakładzie karnym. Szczecinianin od pewnego czasu nie przebywał w dotychczasowych miejscach zamieszkania i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Ustalenia przeprowadzone przez dzielnicowego doprowadziły do wytypowania jego aktualnego miejsca pobytu. Policjant udał się do jednej z altan na terenie ogródków działkowych, gdzie zatrzymał poszukiwanego. Mężczyzna kompletnie zaskoczony wizytą mundurowego ukrył się w schowku starej kanapy.

W altanie przebywała jeszcze kobieta, która także była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności za to samo przestępstwo przeciwko mieniu. Osoby zostały zatrzymane i doprowadzone do zakładu karnego.

źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here