fot. znalezione substancje policja.pl

Włocławscy policjanci zatrzymali 36-latka, którego podejrzewali o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni znaleźli u niego ponad kilogram amfetaminy i inne niedozwolone substancje. Zgodnie z decyzją sądu podejrzany trafił już na 2 miesiące tymczasowo do aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci, zwalczający przestępczość narkotykową, ustalili, że 36-letni włocławianin może posiadać dużą ilość narkotyków, dlatego też postanowili zweryfikować uzyskane informacje. Okazało się, że ich przypuszczenia były słuszne.
Podczas przeszukania znaleźli przy mężczyźnie torbę foliową z białą substancją oraz podejrzanie wyglądającą bryłę owiniętą taśmą. Przedmioty te zostały zabezpieczone do dalszych badań laboratoryjnych.

Do ekspertyzy trafiły też substancje zabezpieczone przez kryminalnych w mieszkaniu 36-latka. Tam, policjanci znaleźli słoik z suszem roślinnym i zwitek z zawartością kilku tabletek. Ponadto do sprawy zabezpieczyli również wagi elektroniczne.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. W toku dalszych czynności śledczy ustalili, że środki znalezione przy zatrzymanym to amfetamina o wadze ponad kilograma. Z kolei substancjami zabezpieczonymi w jego mieszkaniu okazały się być marihuana i ekstazy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Zgodnie z decyzją sądu trafił już na 2 miesiące tymczasowo do aresztu.

źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here