fot. plantacja policja.pl

Młody mieszkaniec gminy Kamieniec Ząbkowicki został zatrzymany przez policjantów po tym, jak na polu funkcjonariusze ujawnili 16 krzaków konopi indyjskich. Najwyższy wyhodowany przez mężczyznę krzew miał 3,25 m wysokości. Ku zaskoczeniu funkcjonariuszy w swoim domu posiadał ponad 7 kg marihuany i 420 porcji amfetaminy. Został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty i decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu.

Tuż przed weekendem kamienieccy policjanci wraz z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego z Ząbkowic Śląskich ujawnili na ugorze w gminie Kamieniec Ząbkowicki hodowlę konopi indyjskich. Przy granicy pola z krzakami ujawnili 16 sztuk konopi o wysokości od. 1,25 m do nawet ponad 3 m. Ustalili, że rośliny te należą do 24-letniego mieszkańca gminy Kamieniec Ząbkowicki. Na posesji mężczyzny, podczas sprawdzania pomieszczeń mieszkalnych, policjanci znaleźli sprzęt służący do uprawy, sortowania, pakowania, ważenia i suszenia ziela konopi. Ponadto podejrzany posiadał również ponad 7 kg ususzonej marihuany gotowej do sprzedażny i 420 porcji amfetaminy. Został zatrzymany.

Usłyszał zarzut przestępstwa uprawy, wytwarzania i posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Sąd zdecydował już o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here