fot. fiat punto policja.pl

Policjanci z Pszczyny pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Jankowicach. Kierujący audi a4 z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka kierowcą fiata punto. W wyniku zdarzenia obaj mężczyźni ponieśli śmierć.

Wczoraj około godziny 18.00 oficer dyżurny pszczyńskiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym w Jankowicach na ulicy Żubrów. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Doszło tam do tragicznego zdarzenia z udziałem dwóch samochodów osobowych. 35-letni kierujący audi a4 jadąc w kierunku Pszczyny, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka 30-letnim kierującym fiatem punto. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń mężczyźni ponieśli śmierć.

Odcinek drogi, na której miało miejsce zderzenie został wyłączony z ruchu. Do późnych godzin droga była całkowicie zablokowana. Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora. Technicy kryminalistyki i funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej zabezpieczali materiały dowodowe, które pomogą odtworzyć przebieg tego zdarzenia.

źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here