fot. znalezione narkotyki policja.pl

Policjanci z wydziału kryminalnego bielańskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. 19-latek posiadał w piórniku ponad 40 gramów mefedronu. Zatrzymany już usłyszał zarzuty. Wobec mężczyzny został zastosowany policyjny dozór. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, otrzymali informację o mężczyźnie, który może posiadać zabronione substancje. Wieczorem funkcjonariusze na ulicy Marymonckiej zauważyli mężczyznę, który na ich widok bardzo się zdenerwował. Okazało się, że mężczyzna w piórniku posiadał 19 zawiniątek z jasną, zbryloną substancją.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a narkotyki zabezpieczono. Badanie zabezpieczonych środków odurzających wykazało, że jest to mefedron o łącznej wadze ponad 40 gramów.

19-latek już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny został zastosowany policyjny dozór. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here