Fot. Oleg Swiridow, vk.com

Mieszkańcy rosyjskiej wsi Pribrezny stanęli w obronie Wiaczesława M., ojca 8-letniej dziewczynki, który zabił swojego najlepszego przyjaciela.

Zdarzenie ze szczegółami opisał portal gazeta.ru. Pod koniec sierpnia Wiaczesław M. spotkał się ze swoim przyjacielem Olegiem Swiridowem. Pierwszy z mężczyzn zauważył, że jego znajomy nie odrywa wzroku od swojego telefonu. Kiedy podczas spożywania alkoholu Swiridow zasnął, Wiaczesław postanowił sprawdzić jego telefon.

32-latek odnalazł szokujące materiały. Jego 34-letni przyjaciel okazał się pedofilem, który nagrywał gwałty na dzieciach. Jedną z jego ofiar była 8-letnia córka Wiaczesława.

Wiaczesław zaatakował gwałciciela, zaczął go bić i chwycił za nóż. Obu mężczyzn rozdzielili sąsiedzi, którzy przybiegli do mieszkania. Oleg uciekł, zostawiając telefon. Wiaczesław znalazł na nim kolejne filmy w tym jeden z 2016 r., na którym Swiridow wykorzystał córkę swojego byłego współlokatora – wyjaśnia portal gazeta.ru.

Sprawa została zgłoszona na policję, a za pedofilem wysłano list gończy. Po kilku dniach ojciec 8-latki sam rozprawił się ze swoim przyjacielem. 32-latek dał przestępcy wybór – odda się w ręce policji albo popełni samobójstwo. Pedofil zamierzał jednak uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny. W takiej sytuacji Wiaczesław zaciągnął go do lasu i kazał mu wykopać własny grób.

Jak relacjonuje żona 32-latka, pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, która zakończyła się dźgnięciem pedofila. Wiaczesław następnie przysypał ciało przyjaciela i sam zgłosił się na policję. Aktualnie przebywa w areszcie domowym i nie zgadza się z oskarżeniami o morderstwo, twierdząc, że pedofil sam nadział się na nóż.

Mój mąż zaczął płakać. Powtarzał: „To był mój najlepszy przyjaciel, ufałem mu, ufałem, że dobrze opiekuje się naszymi dziećmi, ufałem mu jak samemu sobie. Nie mógł uwierzyć, że Oleg mógł to zrobić – opowiadała żona oskarżonego.

Internauci oraz mieszkańcy Pribrezny stanęli w obronie mężczyzny, nazywając go bohaterem, bowiem „bronił swojej córki i innych dzieci”. Głos zabrała również prezenterka telewizyjna Ksienija Sobczak, która zapewniła – Wszyscy rodzice wspierają mordercę pedofila.

Źródło: Polsat News

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here