Fot. zamordowana 21-latka, mat. prasowe

Mordercy wpadli w ręce policji po tym, jak funkcjonariusze obejrzeli nagranie krwawej zbrodni. Oprawcy sami nagrali, jak ćwiartują swoją ofiarę.

Do zdarzenia doszło w Capao da Canoa. 13 marca zgłoszono zaginięcie 21-letniej Gabrieli Limy Santany. Kobieta zniknęła dzień przed swoimi urodzinami.

24 marca zwłoki 21-latki zostały odnalezione przez pracowników rady miejskiej, którzy zajmowali się usuwaniem śmieci z kanału w Capao da Canoa. Na miejsce wezwano policję i ekspertów medycyny sądowej. Ciało było poćwiartowane i wraz z nożami oraz piłą ukryte w walizce.

Fot. zabezpieczona walizka, mat. prasowe

21-latka została zidentyfikowana po tatuażach. Jeden z nich nawiązywał do lokalnego gangu, którego miała być członkiem. To właśnie w wyniku porachunków z inną grupą przestępczą miała zostać zamordowana.

Jak przekazała brazylijska policja, do funkcjonariuszy trafiło szokujące nagranie, które przedstawia, jak mężczyźni z uśmiechem na twarzy ćwiartują ciało kobiety. Do sprawy zatrzymano dwóch podejrzanych. Jak podają lokalne służby to dopiero pierwsze działania przeprowadzone w tej sprawie.

Źródło: TheSun.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here