Fot. YouTube

Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 lutego w Rymaniu na jednej ze stacji paliw. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu, nie byli w stanie zapanować nad sytuacją.

37-latka, która kierowała BMW, według świadków jeszcze przed całym zajściem zaczęła się dziwnie zachowywać. Jak widzimy na nagraniu, kobieta wjechała w budynek stacji, a następnie wycofał i zaczęła uciekać. W tym czasie policjanci, którzy zostali wcześniej wezwani, nie wiedzieli co zrobić.

Funkcjonariusze biegali za samochodem, próbując się go złapać i zatrzymać. W tle słychać zszokowanych świadków, w tym mężczyznę krzyczącego – „Zostaw ten samochód. Broń wyciągaj, ku**a, w opony strzelaj. Strzelaj w opony!”

Dopiero po tych słowach policjanci wyciągnęli broń i zaczęli strzelać w kierunku pojazdu. To jednak nic nie dało. Kobieta ostatecznie uciekła i niedługo później sama zgłosiła się na komisariat. Nagranie z całego zdarzenia obiegło internet, a pod filmem pojawiło się wiele komentarzy krytykujących zachowanie nieudolnych funkcjonariuszy policji.

Źródło: Radio Zet

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here