Małolat K2 relacjonuje wykiwał brytyjskich policjantów.
fot. Małolat K2 / Facebook

Kontrowersyjny raper Małolat K2, który w zeszłym roku wywołał ogromną burzę za sprawą konfliktu z Popkiem i Pomidorem wrzucił właśnie do sieci nagranie, w którym jak relacjonuje – wykiwał brytyjskich policjantów.

„Siemaneczko, słuchajcie od marca cztery razy musiałem zmieniać kur*a oczywiście adres, bo jakieś ku**y dają z dupy. Na tym filmiku praktycznie nic nie ma, oprócz tego, że przechodzę między nimi jak mgła.” – zaznacza Małolat K2

– Cztery dni wcześniej dałem auto do mechanika, oczywiście tego dnia dzwoni do mnie mechanik i mówi: „Masz auto gotowe, możesz przyjechać”. Dzwonię po taksóweczkę, taksóweczka oddzwania, że już jest na dole i patrzcie co się dzieje.” relacjonuje Małolat K2.

Schodzę z Klaudusią na dół, patrzę, a tam naje***ne psów. Robię krok w tył, ale jeden mnie przyczaił, więc walę na żywioł. Przecież ja mam takiego farta, że to jest nieporozumienie. Gadają: „Co robimy, wbijamy wszyscy czy część zostaje? Walimy wszyscy”. No to i ja walę na żywioł (śmiech). Fart taki, że miałem worek ze „śmiećmi”…”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here