Fot. zatrzymana kobieta, policja

Kryminalni z będzińskiej komendy w minioną sobotę zatrzymali 65-letnią kobietę, która jest podejrzewana o zabójstwo swojego 42-letniego syna. Do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło w piątkową noc w jednym z prywatnych domów w Rogoźniku. W trakcie rodzinnej kłótni kobieta zaatakowała nożem mieszkającego z nią 42-letniego syna. Obrażenia, jakich doznał mężczyzna, okazały się śmiertelne.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miniony piątek w godzinach nocnych w jednym z domów w miejscowości Rogoźnik, w powiecie będzińskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, 65-letnia kobieta w trakcie rodzinnej kłótni ugodziła nożem swojego 42-letniego syna.

W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł. Będzińscy śledczy aktualnie ustalają dokładny przebieg i szczegółowe okoliczności zdarzenia. Wiadomo już, że w rodzinie dochodziło czasem do awantur, na które miał wpływ spożywany w znacznej ilości alkohol.

Dalszym losem zatrzymanej kobiety zajmie się teraz sąd i prokurator. Za zabójstwo grozi jej nawet dożywotni pobyt za kratami.

Źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here