fot. Misiek z Nadarzyna

Konrad Niewolski to twórca kultowej polskiej produkcji „Symetria”. Po 17 latach wraca z głośnym filmem „Asymetria”!

SYMETRIA

W 2003 roku reżyser stworzył swoje największe dzieło – „Symetrię„. Film o 26-letnim Łukaszu, który niesłusznie oskarżony trafił do aresztu śledczego. Adwokat próbuje go wyciągnąć, jednak okazuje się być bezskuteczny. W wyniku pewnych wydarzeń główny bohater postanawia dołączyć do grupy grypsujących więźniów. Zarówno „Symetrię”, jak i „Asymetrię” obejrzysz tutaj. Wystarczy się zarejestrować.

ASYMETRIA

13 listopada ma miejsce premiera kolejnego głośnego filmu. Tym razem jest to „Asymetria” i opowiada całkiem inną historię o losach mężczyzny, którego wplątano w kryminalną aferę. Żeby stanąć w obronie bliskich, musi zejść na przestępczą ścieżkę.

Wśród osób, które znalazły się w obsadzie jest były polski gangster Mirosław Dąbrowski, znany szerzej jako „Misiek z Nadarzyna„, który zagra samego siebie.

Dąbrowski rozmawiał o filmie z portalem Kryminalna Polska. Jak przyznaje, produkcja jest „trochę o miłości, trochę o zwykłych ludziach, którzy zaplątali się w gangsterskie historie„.

Wyświetlam kilka 60-tek, przez których oczywiście sam miałem problemy i wyroki, także są wymienieni z pseudonimów z Łomży panowie – mówi Misiek chwilę później dodając, że film jest oparty na faktach.

Z Asymetrii, po części jest troszeczkę nawiązany, bo też będą sytuacje, które odbywają się w zakładzie karnym, celi. Ale wiele będzie sytuacji różnych, będą momenty miłosne, awanturnicze, momenty gdzie zwykli ludzie gdzieś tam się zamotali, musieli komuś oddać pieniądze i przez co są później różnego kalibru problemy. Jedne kończą się źle, drugie jeszcze gorzej. Także to będzie pokazane po części wszystkiego. Oczywiście to, co w rzeczywistości też miało miejsce, gdzieś tam w Warszawie, czy okolicach – dodał.

Poza Miśkiem z Nadarzyna w filmie wystąpi również inna postać znana z przestępczego półświatka – dolnośląski gangster „Lelek”. Dostęp do filmu wykupisz tutaj po rejestracji.

Gdzie oglądać?

Produkcja nie trafi do kin, o czym zapewniał już jakiś czas temu Reżyser. Specjalnie na potrzeby filmu stworzona została specjalna platforma, na której odbędzie się trzydniowa premiera.

WYKUP DOSTĘP DO „ASYMETRII” + OGLĄDAJ „SYMETRIĘ”

Dla wszystkich, którzy będą chcieli wykupić dostęp do „Asymetrii„, przygotowano bonus w postaci darmowego dostępu do „Symetrii”. Cena za dostęp do najnowszego filmu Konrada Niewolskiego wynosi 39 zł.

Asymetria – online. Gdzie obejrzeć cały film w internecie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here