Fot. zatrzymany pedofil, policja

Dzięki pracy śledczych z Komisariatu Policji w Józefowie został namierzony kolejny mężczyzna podejrzany o elektroniczny kontakt z osobą małoletnią w celach pedofilskich. 30-latek został zatrzymany w województwie świętokrzyskim i trafił do aresztu. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Kilka dni temu do komisariatu w Józefowie zgłosił się mieszkaniec gminy Wiązowna, który zeznał, że nieznany mężczyzna nawiązał telefoniczny kontakt z jego 9-letnią córką.

Treść wysyłanych smsów była dwuznaczna. Prosił również dziewczynkę o wysłanie swojego zdjęcia. Cała ta sytuacja mocno ich zdenerwowała.

Policjanci po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie bardzo szybko ustalili użytkownika telefonu. Kiedy dotarli do jego miejsca zamieszkania w województwie świętokrzyskim, 30-latek na próżno próbował tłumaczyć, że telefon oddał w tym czasie do naprawy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Śledczy przedstawili 30-latkowi zarzuty za elektroniczny kontakt z osobą małoletnią w celach pedofilskich oraz wystąpili do prokuratury z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie.

Sąd Rejonowy w Otwocku przychylił się do wniosku i mężczyzna trafił na miesiąc do aresztu. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here