Fot. zatrzymany mężczyzna, policja

Trzymiesięczny areszt zastosował sąd wobec 27-letniego mężczyzny podejrzanego o włamanie do pomieszczenia pracowniczego i kradzież elektronarzędzi o wartości około 16 tysięcy złotych. Został on zatrzymany niedługo po włamaniu w pobliskich zaroślach, gdzie udawał, że śpi.

Policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie dotyczące włamania do pomieszczenia pracowniczego i kradzież elektronarzędzi. Z ustaleń wynika, że sprawca przedostał się do pomieszczenia przez podważenie okna, skradł narzędzia o wartości około 16 tysięcy złotych.

Policjanci udali się w poszukiwaniu sprawcy. Niedługo im to zajęło. Niedaleko miejsca zdarzenia ich uwagę zwrócił mężczyzna, który próbował się skryć w zaroślach. 27-latek udawał, że śpi. Policjanci od razu rozpoznali podejrzewanego o włamanie.

Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci znaleźli przy nim kilka porcji amfetaminy. 27-latek trafił do policyjnej celi. Okazało się, że mężczyzna niespełna dwa tygodnie temu opuścił areszt śledczy w związku z podobnym przestępstwem.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem i posiadania substancji psychotropowej. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here