Fot. zatrzymany mężczyzna, policja

Do aresztu śledczego trafił wczoraj zatrzymany przez policjantów 29-letni będzinianin – sprawca brutalnego pobicia swojego 66-letniego znajomego. Będący pod silnym wpływem alkoholu, zaatakował właściciela mieszkania w niedzielne popołudnie, podczas suto zakrapianej alkoholem imprezy.

Do brutalnego pobicia 66-letniego będzinianina doszło w minioną niedzielę po południu w jednym z domów na terenie będzińskiej dzielnicy Małobądz. Jak ustalili śledczy, w mieszkaniu 66-latka pojawił się jego 29-letni znajomy wraz ze swoją 34-letnią partnerką życiową. W trakcie spotkania uczestnicy wypili sporą ilość alkoholu.

Gdy 29-latek wyszedł do ubikacji, 66-latek próbował wykorzystać jego pijaną 34-letnią partnerkę. Po wyjściu z łazienki, widzący „zaloty” nietrzeźwego kompana 29-latek, zaatakował swojego znajomego. W trakcie zdarzenia napastnik zadawał swojej ofierze wiele uderzeń w twarz, głowę i klatkę piersiową.

W organizmie napastnika w chwili zatrzymania znajdowały się prawie 3 promile alkoholu. Wczoraj, na wniosek śledczych, sąd tymczasowo aresztował 29-letniego będzinianina. Grozi mu teraz nawet 10 lat więzienia.

Źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here