Fot. zdjęcie podglądowe

Do wstrząsających wydarzeń doszło w miejscowości Solna w Szwecji. Dwaj nastolatkowie byli godzinami torturowani, a następnie zakopani żywcem.

Szwedzkie media nie ujawniają danych ofiar. Przekazały jedynie, że chłopcy zostali zaatakowani w sobotę późnym wieczorem przez 18 i 21-latka. Nie podano również narodowości oprawców, jednak jak ustaliły zagraniczne media, przestępcy pochodzą z Iranu i Tunezji.

Oprawcy próbowali sprzedać nastolatkom narkotyki. Kiedy ci odmówili, zostali zaciągnięci na pobliski cmentarz. Tam zostali zgwałceni, następnie byli torturowani przez 10 godzin. Napastnicy bili ich i cięli nożem po nogach. Na sam koniec kazali rozebrać się do naga i położyć w wykopanym grobie, który następnie przysypali piachem.

Nastolatkowie przeżyli dzięki pomocy przypadkowego mężczyzny, który przyszedł na cmentarz i zauważył całe zdarzenie. Świadek wezwał na miejsce policję. Ofiary potrzebował pomocy medycznej i zostały przetransportowane do szpitala.

Jak się okazało napastnicy byli już wcześniej znani policji za kradzieże, posiadanie narkotyków czy podpalenia. Starszy z nich w lipcu został zatrzymany za to, że rzucił koktajlem Mołotowa w budynek jednej z firm.

Bandyci zostali zatrzymani. Jak się okazało, są znani z policyjnych kartotek za kradzieże, posiadanie narkotyków i podpalenie.

Źródło: RMF24

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here