Fot. TikTok

Zdarzenie miało miejsce na plaży w Seattle w stanie Waszyngton. Moment makabrycznego odkrycia został udostępniony na TikToku i może je zobaczyć każdy.

Jak wyjaśniła autorka nagrania, bawiła się ze znajomymi w randonauting. Polega on na generowaniu losowych współrzędnych, które można później odwiedzić, a znaleziskiem pochwalić się w mediach społecznościowych.

Kiedy grupa odnalazła walizkę, wszyscy śmiali się i mieli nadzieję, że w środku może uda im się znaleźć jakieś pieniądze.

Szybko okazało się, że z torby wydobywa się bardzo nieprzyjemny zapach, który nasilił się, kiedy jedna z dziewczyn rozpięła zamek od walizki.

Nastolatki zaczęły podejrzewać, że w środku mogą znajdować się zwłoki, w związku z czym po chwili wezwano na miejsce policję.

Jak przekazał portal „MailOnline” śledczy potwierdzili, że w środku znajduje się ciało. Policja wszczęła postępowanie i ruszyły poszukiwania podobnych walizek w całej okolicy.

Odnaleziono jeszcze jedną torbę, a w niej kolejne zwłoki. Ciała zostały poddane analizie. Jak ustalili śledczy w walizce znajdowały się ciała dwóch ofiar 25-letniej Jessicy Lewis, matki 4 dzieci oraz jej partnera 27-letniego Austin Winner.

W wyniku śledztwa udało się ustalić, że ofiary zostały zamordowane przez właściciela mieszkania, które wynajmowali. Para miała zalegać z opłatami w wysokości 1,5 tys. dolarów. 9 czerwca doszło do kłótni pomiędzy ofiarami, a Michael’em Dudley’em. 60-latek w ramach zemsty postanowił zastrzelić Jessice Lewis i Austina Winnera.

Źródło: Daily Mail Online

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here