Fot. nagranie z wypadku, policja

Wczoraj w Tomaszowie Lub. kierujący karawanem potrącił 57-latkę na przejściu dla pieszych. Kobieta została przewieziona karetką do szpitala gdzie została na obserwacji. 33-letniemu kierującemu policjanci zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj około godz. 13:40 na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim, przez przejście dla pieszych przechodziła 57-letnia kobieta. Mieszkanka gm. Ulhówek prawidłowo weszła na pasy tyle, że od strony ronda stał sznur samochodów i kobieta wyszła na drugą połowę jezdni z za samochodu wprost pod koła nadjeżdżającego karawanu.

Kierujący mercedesem 33-letni ob. Ukrainy nie zauważył nadchodzącej z lewej strony kobiety i w nią wjechał. Cały wypadek wyglądał groźnie, na miejsce przyjechały służby ratownicze, kobieta została przewieziona karetką do szpitala gdzie została na obserwacji.

33-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, mężczyzna był trzeźwy. Na miejscu grupa zdarzeniowa, która zabezpieczyła materiał dowodowy.

Źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here