Fot, zatrzymany mężczyzna, policja

Policjanci zatrzymali obywatela Gruzji, który na jednym z leszczyńskich osiedli skradł rower. Dodatkowym dowodem obciążającym Gruzina okazały się znalezione w jego telefonie zdjęcia skradzionego jednośladu oraz… selfie sprawcy wykonane w dniu i miejscu przestępstwa. Podczas realizacji tej sprawy funkcjonariusze natrafili także na poszukiwanego listem gończym obywatela Bułgarii.

Kryminalni z Leszna ustalili sprawcę kradzieży roweru wartego blisko 2 tysiące złotych należącego do młodej mieszkanki Leszna. Jednoślad zginął w połowie lipca br. sprzed bloku na jednym z leszczyńskich osiedli. Policjanci ustalili, że sprawcą tej kradzieży jest 26-letni obywatel Gruzji.

Funkcjonariusze pojechali w miejsce przebywania mężczyzny, gdzie podczas przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń znaleźli skradziony rower oraz niewielką ilość marihuany. Ponadto w trakcie sprawdzeń telefonu mężczyzny, policjanci natrafili na zdjęcia skradzionego roweru oraz selfie sprawcy wykonane w dniu i miejscu kradzieży jednośladu.

26-latek został zatrzymany, usłyszał zarzut kradzieży oraz posiadania narkotyków. Odzyskany przez policjantów rower został już zwrócony pokrzywdzonej.

W trakcie pracy nad tą sprawą policjanci natrafili na 45-letniego obywatela Bułgarii, który jak się okazało był poszukiwany listem gończym do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności. Mężczyzna już znajduje się w zakładzie karnym.

Źródło: policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here