Fot. Żurom, mat. prasowe

Jeden z poznańskich gitów – Heniek, kilka dni temu nagrał film skierowany m.in. w stronę Żuroma, na którym broni Soboty.

Żurom wywleka nasze zasady na wolność i sobie nimi mordę wyciera. Dlatego mam do niego pretensję i mu nie odpuszczę do końca moich dni (…) Co do tego, ze Sobota potwierdził „sześćdziesiątkę” – jeżeli Sobota potwierdził „sześćdziesiątkę”, to co ty kur*a robisz na wolności? – pytał Heniek.

Co do Soboty, to przyjdzie czas na papiery. I będzie tak, że ci, co mu teraz ubliżają z mojego klanu, znając tylko jedną stronę, co znają jakieś papierki bez wyjaśnień, to zobaczymy, co powiedzą, jak wyjdzie cała prawda. Czy tak samo będą potrafili przeprosić. Czy będą tacy kur*a kozacy jak do nagrywania filmików? Zobaczymy, co będzie, jak będzie trzeba przeprosić. Czy taki sam będziesz wtedy kozak jeden z drugim? – dodał na zakończenie filmu.

Następnie pojawiła się odpowiedź ze strony Żuroma, który także odnosi się do Popka i Pomidora oraz Miśka z Nadarzyna.

Nie strasz mnie, bo się ze**sz. Jesteś dla mnie śmiesznym typkiem, który wydostał się z jakiegoś grajdoła, spod jakiegoś kamyka i robi w internecie zadymę, broniąc Soboty, atakując mnie, gdzie nie masz podstaw do tego. Co do Popka i Pomidora. Popek zachował się nieelegancko, poszedł na samoukaranie bez zgody Pomidora. Pomidor potwierdził to w nagraniu. Potwierdził, że Popek o tym nie powiadomił. Potem nasłał na niego, że chcieli na pieniądze nawalić Popka, bo nieelegancko się zachował, nie dbał o Pomidora. Potem przyjechał, dał mu 100 tysięcy złotych. Wiadomo za co – za milczenie. I to jest cała prawda, krótko i na temat – mówi Żurom.

Ogarnij się, zajmij się swoim życiem. Nie ma co się chwalić, że się siedziało 15 lat. To nie jest powód do chwalenia. Kozaki to są ci, co nie siedzieli, chyba że siedzieli z nieswojej winy, że ktoś ich pomówił albo dał z d*py. Jak już ktoś coś robił, latał na jakieś roboty, to miał to wliczone w koszty. Wtedy twardo siedzi i tyle. Wiadomo, że musi siedzieć i odsiedzieć swoje. Ja walczę z konfidentami i Sobota jest zwykłym leszczem i parówą, Popek tak samo – dodaje inicjator akcji Stop Pomówieniom.

Następnie wspomina o Miśku z Nadarzyna, który zażądał, by ten usunął swoje nagrania, a zarobione z nich pieniądze wpłacił na cele charytatywne. Żurom zapewnił, że zrobi to pod koniec okresu rozliczeniowego i dodaje, że nie chce mieć więcej nic wspólnego z Miśkiem.

Źródło: YouTube / CGM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here