Fot. obezwładniona kobieta, mat. prasowe

Po protestach LGBT jedna z aktywistek została okrzyknięta bohaterką i ofiarą. W rzeczywistości sama kierowała swoją agresję w stronę innych osób. Polskie media oraz dziennikarze próbowali zmanipulować odbiorców, na co dostali odpowiedź od policji.

Zdjęcie kobiety zatrzymanej przez funkcjonariuszy obiegło internet. Przez niektórych została nawet porównana do George’a Floyd’a, który został uduszony przez policjanta.

Takie zdjęcie na Instagrama wrzuciła m.in. dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska, która jednak wyłączyła możliwość komentowania, żeby internauci nie mogli wytknąć jej zakłamywanie rzeczywistości.

W związku z takim ukazaniem wydarzeń przez środowisko LGBT policja postanowiło udostępnić własne nagrania, żeby pokazać, jak cała sytuacja wyglądała naprawdę.

Co chcesz zrobić? Chcesz mnie wk***ić? – krzyczała agresywna kobieta, do stojącego spokojnie chłopaka. Na innym nagraniu napastnika wyzywa policjantów, nazywając ich „kurw*mi„. Następnie wskakuje na radiowóz, w którym znajdowała się zatrzymana osoba.

W takiej sytuacji policjanci musieli zareagować i obezwładnili agresywną kobietę.

Źródło: nczas.com / Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here