fot. Facebook

Żurom w połowie lipca nagrał film skierowany do Miśka z Nadarzyna. Odniósł się w nim do tego, że sam zrezygnował z roli w filmie Asymetria. Andrzej Żuromski stwierdził, że on sam wysłał wiadomość do reżysera Konrada Niewolskiego z informację, że jeśli Popek gra w filmie – on odcina się od projektu. Misiek zasugerował jednak, że to Niewolski wyrzucił go z filmu.

Misiu, ja cię szanowałem i szanuję, ale nie pisz bzdur. Ja sam zrezygnowałem z filmu. Jeśli on opowiada, że mnie z tego filmu wyrzucił, nie wiem skąd masz te informacje, to jest coś innego na rzeczy, bo mi tego w twarz nie powiedział. Powiedziałem ci, że jesteś fajny chłop, ale na internecie to się nie znasz, bo podchodzą cię z jakichś fałszywych kont. Bądź obiektywny w tym co mówisz, bo znamy się, lubimy. Pokłóciła nas sytuacja z Popkiem. Ja Popka wyjaśniłem, to samo z Pomidorem – powiedziałem, co o nim myślę, a ty pocisnąłeś Pomidorowi, a o Popku nic się nie odzywasz, więc ludzie nie wiedzą nawet, jakie masz zdanie o Popku – czy jest on dla ciebie w porządku, czy jednak nie – komentuje Żurom.

Ja filmików z Tobą nie będę już nagrywał…. ja do Ciebie nic nie mam, ale dajesz zakręcić się na tym internecie. Ty tym żyjesz, że jakieś fałszywe konta są zakładane. Zrób se porządek u siebie na Instagramie, bo Ty nie wiesz co tam się dzieje.” – mówi Żurom.

Misiek postanowił odpowiedzieć na te słowa.

„Chciałbym się odnieść do nagrania Żuroma, że ja się nie znam na Facebooku, że powinienem brać proszki na alzheimera. Po pierwsze nie muszę się znać na Facebooku. Po drugie wziąłem proszki na alzheimera i przypomniało mi się, żebyś skasował moje filmiki, które ze mną masz. Nie życzę sobie, żebyś udostępniał je na swoim profilu…”

Źródło: YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here