Fot. Andy Cartwright, mat. prasowe

Ukraiński raper Andy Cartwright (Aleksander Juszczko) był znany dzięki rosyjskiemu show „Versus Battle”. Kilka dni temu odnaleziono poćwiartowane zwłoki mężczyzny, jednak to nie wszystko. 

Jak twierdzi jego żona, wszystko zaczęło się od tego, kiedy muzyk przedawkował narkotyki. Według kobiety zaczął je brać od czasu wybuchu pandemii korona wirusa. Marina Kukal przekazała śledczym, że znalazła męża martwego w łóżku, w mieszkaniu w Petersburgu.

Od tego momentu przez 4 dni miała zastanawiać się co zrobić z ciałem mężczyzny. Kobieta chciała ukryć przyczynę śmierci Andy’ego. Jak twierdzi, z miłości rozczłonkowała zwłoki męża, myślała, że uda jej się upozorować zaginięcie i uniknąć skandalu związane z przedawkowaniem oraz nie chciała haniebnej pamięci dla swojego męża.

Fot. worki z poćwiartowanymi zwłokami umieszczone w lodówce, mat. prasowe

Kobieta do poćwiartowania ciała wykorzystała młotek, nóż, piłę do metalu, wszystko wykonywała bardzo dokładnie. Położyła fragmenty zwłok na desce do krojenia, a krew zlewała do miski.

Szokującą informacją jest to, że po zakończonej pracy, Marina miała wyczyścić narządy 30-latka w pralce. Następnie je posoliła i włożyła do lodówki. 

Po jakimś czasie kobietę zaczęły dręczyć wyrzuty sumienia i zdecydowała się powiadomić o wszystkim policję. Jak się okazało, kiedy Marina dokonywała wstrząsających czynów, w mieszkaniu cały czas znajdowało się 2-letnie dziecko pary.

Fot. zabezpieczone worki z ciałem mężczyzny, mat. prasowe

Ustalono także, że na ciele mężczyzny znajdują się ślady męskich dłoni, oznacza to, że kobiecie mógł ktoś pomagać. 

Marina została zatrzymana i przesłuchana przez policję, poddano ją także testom na wariografie. 

Źródło: Super Express

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here