Fot. Honken i jego ofiary, mat. prasowe

Narkobaron z Iowa został pozbawiony życia w więzieniu w Indianie – była to kara za zamordowanie pięciu osób. W podobny sposób miała skończyć jego partnerka, jednak ta ostatecznie spędzi resztę swoich dni za kratami.

Dustin Honken to przestępca z Iowa. 52-latek w przeszłości trudnił się handel metamfetaminą.  1993 roku dopuścił się szokującej zbrodni. Kiedy dowiedział się, że jeden z jego dilerów współpracuje z rządem i zeznał przeciwko niemu w sądzie, postanowił się zemścić.

Wraz ze swoją dziewczyną Angela Johnson przyjechał do nowego domu Grega Nicholsona i uprowadził go oraz jego partnerkę i jej dwie córki. Następnie zmusił kapusia, aby ten na nagraniu potwierdził, że Honken nie ma nic wspólnego z handlem narkotykami.

Po wszystkim cała rodzina została wywieziona do lasu i zamordowana. Greg i Lori zostali związani i kilkukrotnie postrzeleni, natomiast 6 i 10-latka zostały zabite jednym strzałem w tył głowy.

Honken zabił także byłego chłopaka Angeli. Kobieta przekonała go, by ten wziął kij baseballowy i śmiertelnie pobił dilera Terry’ego DeGeusa. Wszystkie ciała zostały odnalezione dopiero po 7 latach od zbrodni.

Źródło: expressandstar.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here