Fot. złodziej przyłapany na próbie włamania, YouTube

Rabuś próbował włamać się do mieszkania, kiedy w środku znajdowali się jego właściciele. Mężczyzna szybko został ukarany za swoje czyny. 

Jeden z domowników usłyszał, podejrzane dźwięki i zorientował się, że ktoś próbuje otworzyć drzwi. Kiedy zajrzał przez wizjer, zauważył mężczyznę, który grzebał przy zamku. 

W pewnym momencie właściciel mieszkania zdecydował się ułatwić zadanie złodziejowi i sam otworzył drzwi. W głosie rabusia słychać niemałe zaskoczenie chwilę po tym, jak zostaje powalony na ziemię. 

Włamywacz dostał porządną nauczkę. Leżał na ziemi i próbował bronić się przed uderzeniami, jednocześnie tłumacząc, że nie robić nic złego.

Człowieku ja nic nie robiłem, przysięgam! Ja niczego nie robiłem!” – próbował uspokoić mężczyznę, który go bił. 

Zapytany o to, czemu włamuje się do mieszkania odpowiedział, że wcale nie o to mu chodziło. Szybko próbował przekonać domownika, że miał inne zamiary. Trudno jednak byłoby znaleźć kogoś, kto uwierzyłby w jego historię.

Próbowałem rozgryźć jak naprawić moje drzwi! Moje drzwi są rozje***e. Potrzebowałem innych drzwi, żeby sprawdzić, jak je naprawić. Przysięgam na Boga!„. – tłumaczył kilkukrotnie włamywacz. 

Właściciel mieszkania dał szybką lekcję mężczyźnie i jednocześnie w tym samym czasie udało mu się nagrać telefonem całe zajście.

Źródło: YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here