Fot. Police Activity

Do zdarzenia doszło w Phoenix, w stanie Arizona. 8 lipca na policję zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że jego współlokatora „oszalała” i wyrzucił ją z mieszkania, po czym ta zaczęła strzelać z broni.

Na miejscu funkcjonariusze zastali mężczyznę, który wskazał, gdzie kobieta oddała strzały. Po jakimś czasie zauważył ją na jednym z parkingów i skierował tam policjantów.

Mundurowi ustalili, że podejrzana to 24-letnia Jovana Kelsey McCreary. Funkcjonariusze spytali, czy ma przy sobie broń, jednak ta zaprzeczyła. Policjanci przeszukali jej plecak i znaleźli w nim narkotyki oraz amunicję. Szybko ustalili, że kobieta ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości, gdyż wydano za nią list gończy.

Kiedy funkcjonariusz próbował założyć kajdanki na ręce kobiety, ta wyciągnęła ukrytą broń i zaczęła szarpać się z policjantem. Podejrzanej udało się strzelić, jednak nikt nie został trafiony. 

Mundurowi zareagowali natychmiastowo i kilkukrotnie postrzelili 24-latkę. Kobiecie udzielono niezbędnej pomocy, następnie z ciężkim obrażeniami trafiła do szpitala. Ostatecznie dzięki pomocy lekarzy, udało się ją utrzymać przy życiu.

Źródło: Police Activity

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here