fot. YouTube

Żurom zapowiedział, że znika z sieci na dwa tygodnie. Tak się nie stało, wczoraj opublikował kolejny filmik skierowany do Miśka z Nadarzyna. Żurom odnosi się do tego, że sam zrezygnował z roli w firmie Asymetria.

Andrzej Żuromski stwierdził, że on sam wysłał wiadomość do reżysera Konrada Niewolskiego z informację, że jeśli Popek gra w filmie – on odcina się od projektu. Misiek zasugerował jednak, że to Niewolski wyrzucił go z filmu.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Misiu, ja cię szanowałem i szanuję, ale nie pisz bzdur. Ja sam zrezygnowałem z filmu. Jeśli on opowiada, że mnie z tego filmu wyrzucił, nie wiem skąd masz te informacje, to jest coś innego na rzeczy, bo mi tego w twarz nie powiedział. Powiedziałem ci, że jesteś fajny chłop, ale na internecie to się nie znasz, bo podchodzą cię z jakichś fałszywych kont. Bądź obiektywny w tym co mówisz, bo znamy się, lubimy. Pokłóciła nas sytuacja z Popkiem. Ja Popka wyjaśniłem, to samo z Pomidorem – powiedziałem, co o nim myślę, a ty pocisnąłeś Pomidorowi, a o Popku nic się nie odzywasz, więc ludzie nie wiedzą nawet, jakie masz zdanie o Popku – czy jest on dla ciebie w porządku, czy jednak nie – komentuje Żurom.

Ja filmików z Tobą nie będę już nagrywał…. ja do Ciebie nic nie mam, ale dajesz zakręcić się na tym internecie. Ty tym żyjesz, że jakieś fałszywe konta są zakładane. Zrób se porządek u siebie na Instagramie, bo Ty nie wiesz co tam się dzieje.” – mówi Żurom.

Źródło: cgm.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here