Fot. jeden z napastników uzbrojony w maczety, mat. prasowe

Jak podaje portal przystansycow.pl ulicami Sycowa przeszła grupa kilkunastu mężczyzn. Wszyscy byli uzbrojeni w maczety, noże i przedmioty przypominające broń.

Całe zdarzenie miało miejsce w ubiegłą sobotę. Mieszkańcy miasta byli świadkami jak kilku mężczyzn przebiegało niedaleko rynku. Policja dostała zgłoszenie, jednak kiedy na miejscu pojawili się funkcjonariusze, nikogo już tam nie było.

Mieszkańcy widzieli jak kilku mężczyzn gania się po ulicach w okolicy rynku. Policjanci od razu udali się na miejsce, ale kiedy przyjechali, już ich tam nie było. Policjanci ustalili, że nikt nie ucierpiał, nie jest to jednak koniec czynności dla policji. Teraz sprawą zajmą się kryminalni, aby wyjaśnić wszystkie jej okoliczności. – przekazała mł. asp. Aleksandra Pieprzycka, KPP w Oleśnicy, cytowana przez portal przystansycow.pl

Według nieoficjalnych informacji doszło do porachunków między gangsterami, a część napastników miała przyjechać aż z Poznania. W mediach społecznościowych pojawiają się komentarze, że był to odwet jednej z grup, a w okolicy miały zostać poniszczone samochody.

Zdarzenie skomentowali w internecie świadkowie, którzy twierdzą, że funkcjonariusze widzieli podejrzane auta, a oświadczenie, że nie zastali nikogo na miejscu, mija się z prawdą.

Widziałam ich w rynku, kilkanaścioro napakowanych gości stało furami na parkingu, a radiowóz tylko czmychnął do swojej dziupli (czyt. komisariatu). Drobnym pijakom mandaty wlepiają, a jak się coś dzieje, to ich nie ma. – napisał jeden z internautów.

Od popołudnia do późnych godzin wieczornych urządzali sobie rajd po Sycowie, a policja wypowiedziała się dla MojaOleśnica.pl, że jak przyjechali to ich już nie było, a z tego co wiem to jeździli za nimi cały czas, ale nic nie zrobili. – czytamy w innym komentarzu.

#INNABAJKA 🎯

Publiée par Hejted: Syców&Okolice sur Dimanche 19 juillet 2020

Źródło: przystansycow.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here