fot. Materiały prasowe / DSF

Długo oczekiwany powrót „Różala” w końcu został potwierdzony! Zawodnik zdradził, że na 100% wraca do walki, otrzymał takie zapewnienie, zna również termin gali oraz przeciwnika! Możemy spodziewać się, że będzie to duże nazwisko i o jego kolejnej walce będzie bardzo głośno.

Marcin Różalski zawalczy w formule na gołe pięści. Taką informację przekazał już kilka miesięcy temu i nie ukrywał tego, że przygotowuje się do startów właśnie w tej formule. Początkowo spekulowano, że zawalczy dla organizacji WOTORE, jednak te doniesienia zostały szybko zdementowane.

Zawodnik ostatni raz zawalczył na gali KSW 39 na Stadionie Narodowym, gdzie w 16 sekund znokautował Fernando Rodriguesa Jr.

“JAM JEST POSĄG CZŁOWIEKA NAD POSĄGIEM ŚWIATA”.Wczoraj w godzinach wieczornych otrzymałem 100% zapewnienie o terminie gali i mojej walki na niej.Usłyszałem na sztywno ,na milion %,nawet gdyby był kutasowirus wirus to zrobimy u mnie w garażu,tylko zamontujemy kamerki i wio..

Bez siania zamętu i tworzenia spiskowych teorii przez wszelkiego rodzaju portale tzw branżowe ,plotkarskie itp,które suma sumarum w jednym worze leżą jak dla mnie i za srajki,subskrypcje itp zrobią dużo rzeczy perwersyjnych.Naturalnie nie.wszystkie,ale te które mam na myśli są wiadome dla większość.Nic one nie wiedzą i wiedzieć przede mną nie będą,więc niech się nie zesrają swoimi knowaniami.

Termin jest 100%,warunki kontraktowe wypełnione,Przeciwnik dograny.Gotowość jest,zapewnienia są. Jednakże sięgając wstecz i biorąc pod uwagę fatum jakie nade mną jest i klątwa pewnej firmy,zawsze coś może się zje…ać,ale po zapewnieniach to już tylko wojna,wybuch Matki Ziemi,albo hardcor,którego nawet Hiczkok nie przewuduje.możę pospuć ten dzień.

Tak,czy srak za dłuższych dni kilka moi Fani,Kibice,Osoby mi bliskie i dobrze życzące będą miały możliwość obejrzenia mordobicia z moim udziałem i miejmy nadzieję,że wygranego.Kochani złośliwcy,kąsający i życzący przegranej,ośmieszenia i ostrego wpierdolu jest coś i dla Was.Prawdopodobnie,jak żarliwie będzie się modlić do swych bogów,to spełni wasze prośby i ujrzycie moją porażkę ,okraszoną konkretnym wpier…..m.Możliwość poprucia się i powylewania żółci kozacka.Obiecuję,że zrobię wszystko,a nawet więcej,żeby was zaweiść.Czy się uda? Miejmy nadzieje,jak zostałem zapewniony,że wszystko będzie oki,nic się.nie.zje…e i wszyscy się przekonamy za kilkanaście księżycy.Tym czasem borem,lasem,hej przygodo,Moc,Siła i Honor z Nami.Dziękuję Tym co po jednej stronie barykady ze mną.

"JAM JEST POSĄG CZŁOWIEKA NAD POSĄGIEM ŚWIATA".Wczoraj w godzinach wieczornych otrzymałem 100% zapewnienie o terminie…

Publiée par Marcin Różal Różalski sur Mercredi 15 juillet 2020

Źródło: Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here