Fot. postrzelony mężczyzna, Police Activity

Do szokujących wydarzeń doszło w Kaliforni na policyjnym parkingu w San Diego w sobotę. Całe zajście zostało zarejestrowane przez monitoring San Diego Police Departament. 

25-letni Keith Bergman został zatrzymany po tym jak obsługa hotelu zgłosiła agresywne zachowanie mężczyzny. Policjanci znaleźli przy nim woreczek z metamfetaminą oraz pięć kradzionych kart bankowych.

Po zakuciu w kajdanki podejrzany został dostarczony pod komendę, gdzie funkcjonariusze zostawili go w radiowozie. W pewnym momencie 25-latkowi udało się uwolnić jedną rękę z kajdanek, po czym zniszczył zabezpieczenie oddzielające go od przedniej części auta. Tam zatrzymany znalazł broń jednego z funkcjonariuszy.

Jeden z policjantów zauważył podejrzane zachowanie, po czym otworzył drzwi od radiowozu i zauważył, że mężczyzna się uwolnił. Do auta podeszli inni mundurowi, którzy zorientowali się, że Bergman jest uzbrojony.

Policjanci próbowali go przekonać do odłożenia broni, ten jednak nie zamierzał współpracować. Na miejsce wezwano innych funkcjonariuszy. 

Zatrzymany strzelił w szybę, po czym otworzył drzwi od zewnątrz i wyszedł z auta. Mężczyzna z bronią schowaną w spodniach próbował dostać się do bagażnika, jednak nie dał rady go otworzyć. Następnie próbował wsiąść za kierownicę. Został wtedy postrzelony trzy razy, mimo to nadal nie chciał się poddać.

Jeden z policjantów oddał kolejny strzał, po czym do akcji wkroczył specjalnie wyszkolony pies. 

25-latek trafił niezwłocznie do szpitala, gdzie mimo licznych obrażeń i ran postrzałowych lekarze stwierdzili, że jego życiu nic nie zagraża.

Źródło: Police Activity 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here