fot. YouTube

Departament Policji w Nowym Jorku opublikował szokujący film z ulic Nowego Jorku. Mężczyzna, którzy trzyma za rękę swoją 4-letnią córkę, przechodzi przez przejście dla pieszych. W pewnym momencie zostaje kilkukrotnie postrzelony w plecy. Do sytuacja doszło w niedzielę.

Sytuacja miała miejsce w godzinach popołudniowych na ulicach Nowego Jorku. Jak podaje portal New York Post mężczyzna o imieniu Robinson mieszkał na co dzień na Brooklynie.

Podczas spaceru z córką w pewnym momencie podjechał podejrzany samochód z przyciemnianymi szybami. Nie skręcał, tylko jechał równolegle w kierunku, w którym szedł 29-latek. Gdy ojciec przeszedł już przez ulicę obrócił się w stronę swojej córeczki chcąc jej coś powiedzieć. Wtedy padły strzały.

Nagle ojciec upada na ziemię, a jego wystraszona 4-letnia córka ucieka z miejsca zdarzenia. Sprawcy zawracają i szybko oddalają się z miejsca, w którym doszło do zbrodni.

Rodney Harrison, szef policji z Nowego Jorku napisał na Twitterze w poniedziałek, że Robinson został postrzelony „wiele razy”. 29-latek zmarł w skutek odniesionych obrażeń.

Szef policji zamieścił w Internecie nagrania z monitoringu i poprosił o wszelkie informacje na temat sprawców.

Portal New York Post podaje, że podczas ostatniego weekendu (4-5 lipca) dokonano ośmiu zabójstw w całym mieście.

Sądy stanowe potępiają burmistrza Blasio w związku z gwałtownym wzrostem liczby strzelanin w Nowym Jorku.

Źródło: The Sun / New York Post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here