fot. Materiały prasowe

Marcin Najman postanowił odpowiedzieć na kilka pytań, które zadawali mu jego fani na kanale „W ringu z Najmanem”. Przypomnijmy, że „El Testosteron” już we wrześniu zawalczy na kolejnej gali FAME MMA. Zapowiedział, że jego pożegnanie odbędzie się w dwóch aktach. 

Najman odpowiedział między innymi na pytanie, czy stosował kiedyś doping. Co odpowiedział zawodnik? – „Ja jestem świadomym zawodnikiem. Te substancje, które są zakazane na przestrzeni lat się bardzo zmieniają. Kiedyś pseudo efedryna nie była środkiem dopingującym, dzisiaj już jest. Zawsze byłem na bieżąco z listą zakazanych substancji. Jedyny doping jaki stosowałem to doping kibiców, którzy kibicowali mi między innymi w Chicago, Zielonej Górze, Ergo Arenie, w Częstochowie zawsze. Jeśli chodzi o doping to tylko legalny – od kibiców.

Następnie zapytany został o Marcina „Różala” Różalskiego.

„Co sądzisz o Różalu?”

Marcin Różalski jest to bardzo dobry, doświadczony zawodnik. W moim odczuciu ostatnimi czasy trochę za dużo filozofuje. Z drugiej strony ja też dużo gadam, więc może to nie jest wada. Na pewno zawodnikiem jest bardzo dobrym.” – skomentował Najman.

Źródło: YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here