fot. Facebook

25-letni Patryk B., podejrzany o brutalne zamordowanie 16-letniej Kornelii z Piaseczna trafił na obserwację psychiatryczną. 25-latek mógł być pod silnym wpływem swojej 17-letniej dziewczyny Martyny S.. Biegli uznali, że konieczna jest obserwacja, która potrwa kilka tygodni. – Informuje portal TVP Info.

Patryk B. razem ze swoją 17-letnią dziewczyną są podejrzani o brutalne morderstwo. 11 lutego zgłoszono zaginięcie 16-latki z Piaseczna. Ciało Kornelii znaleziono 26 kwietnia.

Podejrzani przyznali się do winy. Jak informuje TVP Info przeprowadzono badanie wariografem, które wykazało jednak, że oboje mogą kłamać. To prawdopodobnie Martyna S. dokładnie zaplanowała całe przestępstwo.

Teraz biegli uznali, że 25-latek trafi na obserwację psychiatryczną, która potrwa kilka tygodni. Podczas przesłuchania zarówno chłopak, jak i dziewczyna nie wykazali kompletnie żadnej skruchy.

17-latka trafiła na trzy miesiące do schroniska dla nieletnich. Sąd Rejonowy w Piasecznie uznał, że będzie ona odpowiadać jak dorosła.

Kornelia została zamordowana w dniu zaginięcia. Wszystko było dokładnie zaplanowane. Patryk B. dzień wcześniej wykopał dół w lesie w Łęgach Oborskich w Konstancinie i kupił wiatrówkę.

Dziewczyna Patryka B. zwabiła Kornelię pod pretekstem imprezy urodzinowej. Niczego nieświadoma nastolatka przyszła w umówione miejsce. Para wywiozła dziewczynę do lasu. W momencie, w którym 25-latek chciał zastrzelić dziewczynę, zacięła się jego broń. Wtedy rzucił się na nią, założył jej dźwignię na szyję i zaczął dusić. Kiedy próbowała się bronić postrzeliła ją dziewczyna chłopaka.

Jak ustalili śledczy następnie sprawcy wrzucili Kornelię do wykopanego dołu. Dziewczyna dawała oznaki życia. Jak ustalił portal tvp.info, przyczyną śmierci było uduszenie. W płucach dziewczyny znaleziono ziemię.

Źródło: tvp.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here